top of page
koření salát
AlterSalt 800x600 png.png

AlterSalt 

500g

A   c   e   P   h   a   r   m   a 

kuchyňská sůl pro snížení sodíku a obohacení stravy o draslík a jód

K dostání na eshopu

 

 

AcePharma AlterSalt - Sůl s nízkým obsahem sodíku

kuchyňská sůl pro snížení sodíku a obohacení stravy o draslík a jód

Složení: 60 % jedlá sůl vakuová s jódem (jodičnan draselný 21 mg/kg), 40 % chlorid draselný, protispékavá látka - (hexakyanoželeznatan sodný max 12g/kg, oxid křemičitý 4g/kg

Obsah 500 g

Co je AcePharma AlterSalt a k čemu se používá?

Sůl AlterSalt je ideální volbou pro ty, kteří chtějí, snížit příjem sodíku: Obsahuje méně chloridu sodného než běžná kuchyňská sůl, čímž pomáhá snižovat celkový příjem sodíku. Zvyšuje příjem draslíku, který přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Zajišťuje dostatečný příjem jódu, který je důležitý pro normální tvorbu hormonů štítné žlázy a její činnost.

 

Použití: 

Tuto sůl lze používat stejně jako běžnou kuchyňskou sůl k dochucení pokrmů během vaření i při stolování. Je vhodná pro solení polévek, omáček, masa, zeleniny i dalších jídel. I když tato sůl obsahuje méně sodíku, stále je důležité sledovat celkový příjem soli. Doporučuje se maximálně 5 gramů soli denně pro dospělé.

 

Upozornění:

Sůl je bezpečná pro většinu lidí, ale není vhodná pro každého. Lidé s onemocněním ledvin by se měli před použitím soli AlterSalt poradit se svým lékařem. Kromě toho by ženy, které jsou těhotné nebo kojí, měly by se před použitím soli AlterSalt poradit se svým lékařem, protože vysoký příjem draslíku může být pro plod nebo kojence škodlivý.

 

Nutriční hodnoty na 100g: Energetická hodnota: 0 Kj/ 0 Kcal, tuky: 0g / z toho nenasycené mastní kyseliny 0g, sacharidy 0g, bílkoviny 0g, sůl 59g

 

Balení: 500g

 

Uchovávejte při teplotě do 25 °C, suchu a nevystavujte slunečnímu záření.

Výrobce: AcePharma s.r.o., Staříč 595, STAŘÍČ, CZ-739 43, www.AcePharma.cz

Země původu: Česká republika

bottom of page